Апрель 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 6, 2018

На 2+2 детективний серіал «Опер за викликом» від сценариста «Нюхача»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В понеділок, 12 березня, о 19:20 на телеканалі 2+2 - прем'єра серіалу «Опер за викликом».

 Детективний серіал на замовлення телеканалу 2+2 знімав "RunGo Studio". Режисером стрічки став Тарас Ткаченко, автор ідеї та сценарист – Андрій Бабік.

 Продюсери серіалу повідомили про те, що замість 16 раніше запланованих серій на телеекрани вийде 28 повноцінних епізодів.

 «Опер за викликом» - це гостросюжетний серіал про кмітливого, харизматичного досвідченого капітана Артема Трофимова. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Працюючи під прикриттям в Музеї міліції, Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень.  Допомагають Трофимову психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман і начальник ДКР на прізвисько «Дід».

 «Це вже друга прем’єра в цьому році. Ми задоволені показниками «Стоматолога» і сподіваємось, що «Опер за викликом» також буде до вподоби нашому глядачу,  - зазначив Максим Кривицький. – Також в цьому телевізійному сезоні заплановано ще декілька прем`єр, про які ми розповімо згодом».

Окрім телеефіру,  серіал «Опер за викликом» можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter