Сентябрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Март 7, 2018

«Мавку» відібрано на пітчинг Cartoon Movie в Бордо

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«Мавка. Лісова пісня» стала єдиним українським анімаційним фільмом, який був відібраний оргкомітетом для участі в пітчингу на Двадцятому Ювілейному форумі Cartoon Movie (7–9 березня). Проект відібрано другий рік поспіль – у 2017 році «Мавка. Лісова пісня» була представлена в категорії «In Concept» і стала найяскравішою та найобговорюванішою подією форуму. Цьогоріч фільм пройшов на пітчинг у категорії «In Development». 

Продюсери Ірина Костюк, Анна Єлісеєва, режисер Олександра Рубан і пітчинг-консультант проекту Любов Крохмальна (МРМ) презентують на Cartoon Movie досягнення мультфільму за останній рік, акцентуючи на тому, що «Мавка» з концепції фільму перетворилась на цілий «всесвіт», що розвивається як потужний мультиплатформний бренд. 

У 2017 році було завершено роботу над сценарієм фільму, створені основні персонажі та концепт-арти, на сьогодні в активній стадії робота над аніматиком. Усі ці матеріали будуть представлені на пітчинг-сесії.

З погляду соціального маркетингу, викристалізувалися дві глобальні місії проекту – привернути увагу до екологічних проблем України та експортувати українську автентичну культуру в різні куточки світу. За обома напрямками команда працює з шанованими партнерами: з фондом WWF в Україні у сфері екологічних питань та експертами фольклористики, етнографії та історії української моди з відповідних тем.

Як зазначалося вище, у фокусі уваги команди, крім самого фільму, – розвиток бренду «Мавка», а саме імплементація у різні медіаформати, створення мерчендайзингу та ліцензійної продукції, випуск анімаційного серіалу. Перші впевнені кроки в цьому напрямку вже зроблено. Ольга Навроцька – відома українська дизайнерка, що в проекті виступила як художниця з костюмів, – вже випустила першу капсульну колекцію «Мавка». У сукнях із цієї колекції продюсери проведуть презентацію проекту на пітчингу в Бордо.

Незабаром буде анонсовано випуск книжок – перевидання класичного твору Лесі Українки, за мотивами якого зроблено мультфільм, переказ класики для школярів та скетчбук для малюків – усе це в кінообкладинці. Також до виробництва готуються високотехнологічні Augmented Reality додатки, лінійки прикрас та аксесуарів, предмети домашнього декору. У найближчі два роки все це вийде у світ під брендом «Мавка».

Протягом 2017 року «Мавка» побувала на найважливіших індустріальних подіях анімаційного світу, і саме пітчинг Cartoon Movie став відправною точкою для активного руху проекту на медіаринку. «Мавку» було відібрано для участі в бізнес-форумі Animation Production Day у Штутґарті, пітчингу Cartoon 360 в Барселоні, ко-продакшн-форумі Be Film Festival в Брюсселі, найбільшому «Міжнародному семінарі країн Шовкового шляху з виробництва і дистрибуції ТБ- і кіноконтенту» в Пекіні. 2017 рік завершився для «Мавки» на «Світовому самміті анімації та спецефектів» (World Animation and VFX Summit) у Лос-Анджелесі, де студію Animagrad було визнано «Новим сильним гравцем на глобальному ринку».

Протягом року про «Мавку» дізналися також усі світові дистрибʼютори – проект було представлено на European Film Market під час Берлінського кінофестивалю, ринку кіно- і телеконтенту FILMART в Гонконгу та MIP Markets у Каннах, найбільшому American Film Market у Лос-Анжелесі. Премʼєра першого офіційного тизера проекту відбулася на ринку контенту MIFA під час Annecy International Animated Film Festival – найпрестижнішого анімаційного фестивалю у світі.

«Поїздка в Бордо має два головні завдання. Перше – вийти на завершальні етапи переговорів із ко-продакшену з нашими основними потенційними партнерами з Франції, Бельгії, Німеччини, Індії, Канади та Китаю. Друге – зміцнити репутацію «Мавки» як анімаційного IP, що послідовно й активно розвивається. У зв'язку з цим будемо раді новим партнерам із завоювання світу», – зазначила Ірина Костюк.

Отже, творцям «Мавки» є що сказати, і 20 хвилин для презентації виконаної роботи журі пітчингу, міжнародним продюсерам, дистриб'юторам і фондам здаються жорстким часовим лімітом. Пітчинг-сесія анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» відбудеться 9 березня о 16:30 у Palais des Congrès de Bordeaux, аудиторія Amphi B.

Подачею проекту на цю та інші події займається компанія Media Resources Management. 

Довідка. «Мавка. Лісова пісня» – другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз перебуває на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами драматичної поеми Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки».

Для створення саундтреку до команди мультфільму приєдналися відомі всьому світові музиканти гурту «ДахаБраха». 


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter