Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 12, 2018

Українська кіноспільнота звернулася до уряду з приводу недофінансування галузі

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Представники української кіноспільноти, серед яких Асоціація кіноіндустрії України, Національна спілка кінематографістів, Українська кіноакадемія та інші, звернулись до Прем'єр-міністра та Кабінета Міністрів України, Міністра культури та Міністерства культури України. Вони висловили занепокоєння недостатнім фінансуванням кіногалузі та формуванням складу Ради з державної підтримки кінематографії.

У зверненні до Мінкульту та Міністра культури мова йде про недостатнє фінансування кіногалузі. Зокрема, для завершення стрічок, виробництво яких фінансується державою та ще не завершене, потрібно принаймні на 200 млн. грн. більше, ніж закладено в бюджеті. Також особливе занепокоєння викликає те, що через брак коштів проведення чергового конкурсного відбору проектів (пітчингу) опинилось під загрозою. 

У звернення до Прем'єр-міністра та Кабміна зазначено, що, відповідно до Закону України “Про підтримку кінематографії в Україні”, передбачено утворення Ради з державної підтримки кінематографії. Для проведення конкурсного відбору членів Ради, має бути утворена комісія з конкурсного відбору. Громадські організації в галузі кіноіндустрії, які підписали звернення, висловили бажання включити до складу комісії своїх представників. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter