Март 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 15, 2018

Львів проводить пітчинг кінопроектів про місто

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 Львівська кінокомісія за підтримки Львівської міської ради запрошує локальні та всеукраїнські знімальні команди до участі у П’ятому конкурсі кінопроектівКінцевий термін подачі заявок – 15 квітня 23:59 2018 року.

До участі в конкурсі приймаються проекти ігрових, документальних, експериментальних та анімаційних робіт хронометражем до 20 хвилин. Обов’язкова умова конкурсу – зйомки повинні відбуватися на території Львова чи прилеглих територій з чітким позиціонуванням географії та із частковим (не менше 50%) або повним залученням місцевих кінопрофесіоналів.

Формат пітчингу — поширена в світі практика відбору проектів для фінансування чи подальшої розробки, яка передбачає попереднє подання матеріалу (1 етап), публічне представлення відібраних проектів (2 етап) і власне виробництво проектів-переможців.

Пакет документів для участі:
1. аплікаційна форма;
2. сценарій фільму/детальний опис ідеї ролика;
3. інші матеріали, які допоможуть краще зрозуміти ідею автора.

Перевага надаватиметься професійним командам, які матимуть приклад відзнятого матеріалу і зможуть довести доцільність та  актуальність свого проекту.

Переможці отримають повне чи часткове фінансування, а також консультаційну та промоційну підтримку команди Львівської кінокомісії. Сума фінансування щодо кожного проекту буде визначатись окремо та складатиме не більше 50 тис. грн на один проект. 
 Детальніша інформація на сайті.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter