Апрель 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 19, 2018

"Серафима" за романом Олеся Ульяненка візьме участь у La Fabrique des Cinйmas du Monde

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кінопроект «Серафима», який реалізовується за підтримки Держкіно, візьме участь у La Fabrique des Cinémas du Monde

Екранізація однойменного роману Олеся Ульяненка «Серафима» здійснюється компанією Kristi Films за підтримки Держкіно. Стрічка є другою повнометражною роботою режисерки Марисі Нікітюк. Продюсують картину Юрій Мінзянов, Мирослав Слабошпицький та Ігор Савиченко.

Це історія про юну дівчину Серафиму, яка живе в приморському містечку і знається на травах та отрутах. Захищаючи себе, Серафима отруює свого друга і тікає з міста, відправляючись на пошуки своєї давно зниклої матері. Хвороблива жага любові перетворює Серафиму на монстра і серійну вбивцю, та відкриває правду про її справжню сутність.
 
La Fabrique des Cinémas du Monde – професійна програма, яка відбувається протягом Каннського міжнародного кінофестивалю, і створена Institut Frances у партнерстві з France Médias Monde та підтримана Міжнародною організацією De la Francophonie. У рамках програми проводиться робота з професійними консультантами над проектом, а також низка зустрічей з представниками топових фондів, копродакшн-маркетів та форумів.

З моменту створення у 2009-му році в La Fabrique взяли участь 108 режисерів та продюсерів з 52 країн. Щорічно до участі відбирають 10 кінопроектів (перший або другий художній фільм режисера).
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter