Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 22, 2018

В ефірі «1+1» детективний серіал «Прислуга» за мексиканським форматом

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «1+1» покаже нову 12-серійну детективну мелодраму «Прислуга» за мексиканським форматом «Ellas son la Alegría del Hogar», який став основою для популярного  комедійно-драматичного серіалу «Devious Maids». Виробництвом займалася компанія Sisters production.
 
Головні ролі у стрічці виконають відомі українські та білоруські актори Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін, Лариса Руснак, Борис Хвошнянський, Ірина Мельник, Анна Сагайдачна, Людмила Загорська, Володимир Канівець, Сергій Фролов, Антоніна Макарчук, Дар’я Трегубова, Дар’я Єгоркіна, Андрій Журба, Євгеній Давиденко.

За сюжетом серіалу в одному із будинків фешенебельного котеджного містечка стається вбивство покоївки Лари, у якому звинувачують молодого чоловіка Антона. Його дружина Марта спеціально влаштувалася працювати до того ж житлового комплексу, щоб довести невинність коханого. Паралельно з Мартою розслідуванням вбивства займається приватний детектив Максим, товариш Антона, а допомагають їм ще дві покоївки, Рита і Віра. У ході розслідування новоспечені детективи розкривають безліч несподіваних таємниць про брудні справи заможних і цинічних мешканців селища.

Про роботу над стрічкою розповіла головний продюсер серіалу «Прислуга» Олена Васільєва: «Які таємниці приховують ексклюзивні котеджні селища за межею столиці? Що ми знаємо про життя жінок і чоловіків, які обслуговують нових багатіїв? Які стосунки між багатими господинями і їх прислугою? Все це і багато іншого - в першому детективному серіалі про нове життя нових українців. Тут немає правих і винних, поганих і хороших, а є люди, які закохуються, ненавидять і рятують один одного незалежно від місця у суспільстві».

Продюсери стрічки – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва. Режисер стрічки – Бата Недич, відомий глядачу роботою над популярними українськими серіалами «Село на мільйон», «Хазяйка», «Століття Якова» та багато інших. Оператор-постановник - Костянтин Чумаков, художник-постановник - Дмитро Жмурко. Над створенням серіалу працює команда «Sisters production» під керівництвом Вікторії Забулонської та Марини Писаренко на замовлення телеканалу «1+1».
 

Прем’єра серіалу «Прислуга» відбудеться цієї весни на телеканалі «1+1».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter