Январь 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 29, 2018

Телеканал «Україна» покаже «Секрет майя»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У неділю, 1 квітня, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійного фільму «Секрет майя» виробництва компанії Star Media на замовлення каналу.
 
За сюжетом картини, 27-річна Наталія переживає особисту драму: її чоловік загинув в автокатастрофі. Звинувачуючи себе в його загибелі, вона намагається знайти розраду в роботі. Батько Наталії – директор хімічного заводу, намагаючись підтримати доньку у скрутну хвилину, створює лабораторію для її наукових експериментів. Тут же працює й Ігор, який давно закоханий у Наталю. «Родзинка» мелодраматичної історії – той самий «секрет майя», про який знає Наталя. Древнє плем'я запам'ятовувало події за допомогою запахів. І за допомогою запахів могло воскресити ту чи іншу подію зі свого минулого. Таємне знання, а також допомога і кохання Ігоря дозволяє героїні дізнатися правду про своє минуле, знайти себе і стати по-справжньому щасливою.
 
Картину знімали в м. Києві та с. Лютіж.  Хімічну лабораторію відтворили в павільйонах на Троєщині.
Режисером картини став Олег Ларін. «Ми намагалися відтворити реальну історію, максимально наближену до життя, – розповідає режисер Олег Ларін. – Героїня проходить шлях від зламу до рівноваги, і саме в стані рівноваги і гармонії вона зможе творити аромати».
У головних ролях – Микола Боклан, Ірина Таранник, Дмитро Сова і Дмитро Паламарчук.
«Я давно вже хотів зняти фільм про кохання, яке проявляється в дії. Немає нічого прекраснішого, ніж знімати про любов, яка долає все. Саме так і відбувається в реальному житті – далеко не завжди все чудово. У нашому фільмі кохання найбільш яскраво проявляється у вчинках. Герой Дмитра Сови не говорить про почуття, а діє, допомагаючи своїй коханій жінці і нічого не вимагаючи для себе», – розказує Олег Ларін.

Прем'єра серіалу «Секрет майя» в неділю, 1 квітня, о 17:00 на каналі «Україна».


«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) – 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка – 13%**, рейтинг – 2,23%**. Також канал «Україна» - лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter