Март 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 2, 2018

Канал «Україна» знімає фільм «Одна на двох»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У Києві стартували зйомки нової 4-серійної картини «Одна на двох» виробництва компанії ABC Film на замовлення каналу «Україна». Фільм знімає режисер Володимир Янощук, відомий за роботою над проектом «Капітанша»*.
 
Головні герої картини «Одна на двох» – ровесники та сусіди з дитинства Оля і Петро: разом вони росли, разом пережили втрату рідних в одній аварії, разом потрапили до дитбудинку. Дитяча дружба з часом переростає в кохання, і у свої вісімнадцять Оля та Петро впевнені, що й далі будуть разом. Та в їхні плани втручається Ілля Горєлов, син впливового батька, який звик одразу отримувати те, що хоче. Його залицянням Оля відмовляє. Та Ілля робить все можливе, аби прибрати з дороги суперника, адже одна на двох ніяк не ділиться.
Роль Петра виконує відомий український актор Дмитро Сова.
Також у фільмі знімаються актори Аліна Сергєєва, Андрій Ісаєнко, Олександр Ратніков, Ксенія Баша, Ірина Гришак, Влад Демиденко, Ганна Розстальна, Володимир Міняйло й інші.
Режисер-постановник картини – Володимир Янощук.
«Наш проект дуже реалістичний. Тут згусток стосунків, просто неймовірне загострення пристрастей – падіння зі сходів, тут же занурення в басейн, знущання. З таким матеріалом, де почуття героїв виходять назовні, дуже цікаво працювати, при цьому ми дотримуємось межі, щоб не перебільшити з емоційністю, – розповідає Володимир Янощук. – З каналом «Україна» і компанією ABC Film у нас склався дуже хороший тандем ще на проекті «Капітанша», незважаючи на те, що тоді ми працювали разом вперше. Взаєморозуміння і підтримка приносять чудові результати. Сподіваюся, глядачі оцінять наш новий спільний проект так само високо».
Оператор-постановник фільму – Антон Вербін. Продюсери – Наталія Стрибук, Віталій Сіренко. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія ABC Film. Зйомки проходять у Києві та Київській області і триватимуть до середини квітня.

* «Капітанша» у вечірньому праймі (18:00-24:00) будніх днів серед всіх телеканалів за аудиторією 18+ вибірка «50 тис. +»: частка – 22,77%, рейтинг – 8,59%.
Дані дослідження ТБ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "Україна".

«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) – 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка – 13%**, рейтинг – 2,23%**. Також канал «Україна» - лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter