Сентябрь 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 11, 2018

Продюсер "Межі" випускає молодіжний фільм "Сквот 32"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Українська кінокомпанія Garnet international media group ("Межа", "Правило бою") готує до кінопрокату нову повнометражну молодіжну стрічку «Сквот 32». Зараз фільм на етапі постпродакшену.
 
 Це фільм про сучасне покоління талановитих і творчих молодих людей, які об’єдналися та мають спільні цілі, досягти яких прагнуть через творчість, ставлячи на перше місце почуття та людські цінності. «Сквоттінг» - це дещо більше, ніж просто заселення у старих будинках, це справжнє культурне явище, яке давно існує в багатьох містах світу. Майже всі Сквотери у фільмі це справжні представники та митці сучасної вуличної культури.


Bboy Drud (Олександр Богачук), який зіграв головну чоловічу роль  лідера Сквоту, вважається одним з найкращих бі-боїв світу.
Головну  жіночу роль у «Сквот 32» виконала молода і амбітна актриса Анна Адамович. Нещодавно відбулася світова прем'єра стрічки під назвою «Купи мене» відомого режисера Вадима Перельмана, де Аня зіграла одну із головних ролей."
 

Робоча назва фільму «Сквот 32» - "Фіксація пріоритетів". Під неї проект подавався на пітчинг і став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та отримав фінансування на режисерський дебют.

Режисером-дебютантом став Саша Лідаговський. До цього він брав участь у зйомках кліпів, реклами, серіалів та короткометражних фільмів.
Оператор «Сквот 32» -  Володимир Іванов. В його доробку – 17 художніх та незліченна кількість короткометражних фільмів, понад 60 рекламних та музичних кліпів. 
Продюсер проекту - Андрій Єрмак ("Межа", "Правила бою"). 
 
Стрічку було відзнято восени 2017 року і зараз вона знаходиться на етапі постпродакшну.
 
 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter