Октябрь 17, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 16, 2018

На НЛО TV ситком «Дефективи» з персонажами «СишишШоу»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

16 квітня на НЛО TV відбудеться прем'єра ситкому «Дефективи». О 20:00 в ефір увірвуться знайомі глядачеві Цезар і Тайсон («СишишШоу»), щоб презентувати своє детективне агентство.

«Це спін-офф «СишишШоу. Бар», в якому ви побачите тих же казкових «гопників», але в нових, яскравих і незвичних, обставинах. Цезар і Тайсон стають детективами, з поправкою на їхні нетрадиційні методи вирішення питань. Це нова для українського телебачення історія, яка буде дивувати і розважати», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

За сюжетом, Тайсон (Дмитро Соловйов) і Цезар (Фелікс Аброскін), котрі встигли побувати рестораторами, відкривають новий бізнес. Через власну дурість дивний збіг обставин хлопці створюють детективне агентство і беруться за справу! Точніше, за цілком різні справи, які їм підкидає доля, і за які непогано платять! Тайсон і Цезар, так до кінця не розібравшись, хто з них Шерлок Холмс, а хто — доктор Ватсон, ідуть на все заради прибутку. Їм допомагають спадкова мольфарка Адель (Катерина Буцька), а також винахідник і суперхакер Валєра (Геннадій Василенко).


Продюсери  - Андрій Бурим, В'ячеслав Дергачов,  режисер - Олександр Богданенко.
Проект виходитиме по буднях о 20:00 на телеканалі НЛО TV.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter