Март 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 16, 2018

На каналі «Україна» - прем'єра серіалу «Спадкоємиця мимоволі» за корейським форматом

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 16 квітня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 8-серійної пригодницької мелодрами «Спадкоємиця мимоволі», знятої за корейським форматом. Це неймовірна історія дівчини, яка раптово стала спадкоємицею величезних статків і дізналася, що походить зі стародавнього знатного роду.
 
Життя головної героїні фільму Софії Тимчук проходить між лекціями, підробітком в етнографічному парку аніматором і допомогою прийомній матері в заміському мотелі. Все, про що мріє дівчина – накопичити грошей і полетіти до Туреччини на розкопки з молодим професором, в якого вона таємно закохана. Софія впевнена, що саме там Ігор Святославович нарешті перестане ставитися до неї, як до простої студентки, і це стане початком їхнього довгого та щасливого сімейного життя. Але раптом Cофія дізнається, що її справжнє прізвище – Ізяславська, і вона – спадкоємиця древнього роду, що своїм корінням йде до самих Рюриків. Чи збудуться після цього бажання дівчини? 
 
Головні ролі у фільмі виконали актори Анастасія Іванова і Влад Нікітюк.
Також у серіалі знялися Олександр Кобзар, Ксенія Мішина, Георгій Хостікоєв, Олександр Крижанівський, Сергій Сипливий та інші актори.
Режисер-постановник картини – Тарас Дудар.
Виробництвом серіалу займалася компанія Mamas Film Production на замовлення телеканалу «Україна». Зйомки проходили взимку 2017-2018 років в Києві та Київській області.
 
Прем'єра 8-серійної картини «Спадкоємиця мимоволі» з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі «Україна».


«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) – 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка – 13%**, рейтинг – 2,23%**. Також канал «Україна» - лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya- danix/
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter