Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 19, 2018

У Ольги Фреймут на Новому каналі буде щоденне шоу "Оля"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Новий канал готує щоденне розважальне ток-шоу з Ольгою Фреймут. Це буде перша у світі легальна адаптація відомого американського формату «Шоу Еллен Дедженерис». Ток-шоу буде називатися «Оля». 
 
"Ідея зняти «Шоу Еллен Дедженерис» в Україні, і зробити це саме з Ольгою Фреймут мені спала на думку ще у 2012 році, коли стало зрозуміло, що з форматом «Ревізор» усе склалося, і виникла потреба розвиватися далі, – каже Вікторія Бурдукова, директор творчого об’єднання. – Але тоді часу не знайшлося, а потім Оля взагалі перейшла працювати на інший канал. Коли вона повернулася, я подумала, що настав час втілити цю ідею, і реанімувала старі записи й розробки".

Зрозумівши, що Україна цікавиться їхнім форматом, перше, що зробили Warner Bros., – це запросили досьє на ведучу. За вимогою, вона мала бути популярною та неоднозначною, викликати різний спектр емоцій – від обожнювання до ненависті. 

Також для компанії Warner Bros. було важливо, щоб українська адаптація щоденного «Шоу Еллен Дедженерис» була актуальною та швидко реагувала на події. Тому Новий канал працюватиме за американською схемою: сьогодні відзняли, завтра – в ефірі.

Гостями ток-шоу стануть як зірки телебачення, кіно, музики, так і звичайні люди з унікальними талантами та цікавими життєвими історіями. Ведуча братиме інтерв’ю, лякатиме, гратиметься з ними в ігри – все як в оригінальному шоу. Задіяні також глядачі у студії: принципова позиція творчої групи – запрошувати до залу тільки прихильників шоу, а не масовку, як у більшості інших форматів.

Ток-шоу передбачає чимало рубрик, і однією з них є «Haters, I love you!» Ведуча приходить до свого хейтера, знайомиться і пробачає йому за образливий коментар. До кількох Ольга Фреймут уже навідалася зі знімальною групою. Цим викликала активний резонанс у соцмережах, до якого долучилися зірки і політики.

"Спершу я сумнівалася, чи зможемо ми зробити таку масштабну роботу майже в режимі нон-стоп, – каже Вікторія Бурдукова. – Але геніальний режисер та продюсер Олег Боднарчук, який дуже допоміг нам зі зйомками пілоту, переконав і мене, і виконавчого продюсера проекту Макса Пастухова".

В ефірі Нового каналу актуально-розважальне шоу «Оля» з’явиться восени цього року.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter