Апрель 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 19, 2018

ICTV екранізує детектив про українського Джеймса Бонда і Шерлока Холмса в одній персоні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал ICTV придбав права на екранізацію українського історичного детектива за книгами Владислава Івченка про пригоди Івана Підіпригори.

«Коли ми прочитали історії про пригоди Підіпригори, відразу зрозуміли, що обов’язково хочемо показати їх у нас на каналі. Найяскравіші серіали виходять на основі книг. Тому що у книжці автор створює цілий світ. У Владислава Івченка цей світ вийшов дуже привабливий, із багатьма смачними деталями. А його головний герой - Іван Карпович Підіпригора – це український Джеймс Бонд і Шерлок Холмс в одній персоні. Наше завдання – якісно перенести весь цей авантюрний дух України початку 20-го століття на екран. Аби глядачі полюбили Карповича і його пригоди, так як їх люблять читачі», –  прокоментувала Інеса Соболєва, продюсер телеканалу ICTV.  
 
За сюжетом роману колишній філер Київського охоронного відділення Іван Карпович Підіпригора після виходу у відставку купує хутір. Він збирається вести
спокійне життя провінційного землевласника. Та спокій йому дуже швидко набридає, тож Іван Карпович охоче починає займатися розслідуваннями та стає приватним детективом, а потім і зіркою пригодницької літератури.
 
Нагадаємо, що вже вийшло шість книг детективних історій з цієї серії. 
«У нас велика читацька аудиторія, я вірю в те, що якщо полюбили мій текст, то полюблять і картинку. По-перше, Іван Підіпригора, дуже харизматичний герой за яким хочеться спостерігати, як він знаходить вихід із заплутаних ситуацій та які приймає рішення. По-друге, наш час і той час дуже схожі, глядачі будуть дивитись і впізнавати себе, свої думки і погляди. Це не буде чужий фільм ні про що,  це фільм про Україну, про наших людей»,  – коментує автор роману Владислав Івченко.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter