Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 26, 2018

Режисер "Школи" знімає драму про помилки молодості

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Днями розпочалися зйомки нового восьмисерійного драматичного серіалу «Жити заради кохання», виробництвом якого займається «Стрелка production» під керівництвом Олени Васільєвої на замовлення телеканалу «1+1».

 

Головні ролі в серіалі виконають Дар’я Єгоркіна, Анастасія Чепелюк, Валерія Ходос, Влад Нікітюк, Артем Мяус, Наталія Васько, Олексій Яровенко та інші.

 

У центрі сюжету опиняється група звичайних молодих людей - друзів, які живуть студентськими буднями, поки їхні життя волею випадку не перетинаються зі справами великого наркоділка. Ця зустріч втягує всіх в небезпечну гру, змушує робити складний вибір, розплата за який - смерть одного з друзів. Проходить 15 років, колишні друзі вже давно не спілкуються, живуть своїм життям і не підозрюють, що за гріхи минулого доведеться розплачуватися не тільки їм, але і їхнім дітям.

 

Над створенням серіалу працює команда «Стрелка production» на замовлення телеканалу «1+1». Продюсер серіалу - Олена Васільєва. Режисер стрічки - Сергій Толкушкін, відомий глядачам по роботі над популярними українським серіалом «Школа». Оператор-постановник - Олександр Бойко, художник-постановник - Вадим Шинкарьов.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter