Июль 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 4, 2018

Наталка Якимович отримала посаду в FILM.UA Group

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Продюсер і телеведуча обійняла позицію генерального продюсера групи тематичних Pay TV телеканалів FILMUADrama, BOLT, Epoque, Дача і відповідатиме за розвиток Бродкастингу, одного з найперспективніших бізнес-напрямків FILM.UA Group.

Наталка знає про телебачення все: вона працювала ведучою новин на СТБ і 5 каналі, власного проекту на 2+2 і ток-шоу 16+ на каналі skrypin.ua. А ще пані Якимович продюсувала  авторську програму Олександра Ткаченка tkachenko.ua на 1+1, є автором ідеї і продюсером документальних фільмів «Жінка банкомат», «Циганська кров» і «Операція Крим», продюсером циклу фільмів «Зима, що нас змінила» и креативним продюсером фільму «Небесна сотня».

«... Це 18-й рік моєї роботи на телебаченні, і це велике щастя починати в "повноліття" щось нове, ще й в компанії крутезних людей. Поставлені завдання інтригують, а ідеї не дають заснути – насолоджуюся цим прекрасним передчуттям напруженої та цікавої роботи», – говорить Наталка Якимович.

«Ми переконані, що з Наталкою наш Бродкастинг отримає новий импульс, і наші канали стануть найкрасивішими, найкрутішими і найпопулярнішими на ринку. Дуже скоро на нас чекає багато новин напрямку!» – говорить Сергій Молчанов, операційний директор FILM.UA Group.


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter