Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 7, 2018

Канал 2+2 знімає другий сезон «Опер за викликом»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал 2+2 розпочав зйомки продовження серіалу «Опер за викликом», гостросюжетної стрічки в якій показано роботу Департаменту кримінальної розвідки. Прем’єра серіалу очікується у новому телевізійному сезоні каналу.

«В серіалі «Опер за викликом» вдало поєднано захоплюючий сценарій, плідну роботу продакшену, знімальної групи та акторський склад. Крім того, я вважаю, нам вдалось знайти «свого» героя та створити образ кмітливого та авантюрного Артема Трофимова, якого вдало зіграв Павло Вишняков. Він та інші герої стрічки сподобались нашому глядачеві. Завдяки цьому «Опер за викликом» став найуспішнішим серіалом з моменту релончу каналу, - поділився Максим Кривицький, генеральний продюсер 2+2. - Саме тому канал прийняв рішення знімати продовження «Опера» цією же командою. Наразі активно йде знімальний процес, а вже у серпні плануємо показ нових серій серіалу».


Прем’єра 28-серійного серіалу «Опера за викликом» відбулась 12 березня на каналі 2+2. Серіал здобув високу частку телеперегляду, перевищивши на 40% середньодобові показники каналу за період показу. Так, середня частка «Опера за викликом» становила 7,9% за цільовою аудиторією Чоловіки 18-54 (Україна).

Новий сезон «Опера за викликом» на замовлення телеканалу 2+2 знімає «RunGo Studio». Продюсери: Сергій Карпенко, Дмитро Сафановський, Максим Мовчан, Вадим Червяков. Режисери стрічки: Тарас Ткаченко, Олександр Пархоменко. Сценарій: Олександра Смілянська.

Нагадаємо, «Опер за викликом» - це гостросюжетний серіал про харизматичного досвідченого капітана Артема Трофимова. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Працюючи під прикриттям в Музеї міліції Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень.   
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter