Август 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 8, 2018

Прем'єри на ТБ: на 1+1 - "Кіборги", на ICTV - "Червоний"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

9 травня о 20:15 в ефірі 1+1 фільм Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги", присвячений захисникам Донецького аеропорту. А 10 травня на ICTV о 20:05 вийде повнометражний історичний бойовик режисера Зази Буадзе «Червоний» за мотивами історичного роману українського письменника Андрія Кокотюхи.  

Фільм "Кіборги" вийщов у кінопрокат 7 грудня минулого року. Він знятий за сценарієм Наталі Ворожбит компанією «Ідас Філм» за підтримки Держкіно. В основі сценарію– два тижні з життя захисників Донецького  аеропорту. Фільм отримав одразу 4 нагороди премії "Золота дзига".
 
Фільмі "Червоний" ввийшов у кінопрокат 24 серпня минулого року. Дія фільму відбувається в 1947 році. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

 Для зйомок сцен каторги біля села Ганнівка, була знайдена справжня шахта, яку більшовики закрили в 1917 році. З тих пір вона не використовувалася. Глибина столітньої шахти досягала 35 метрів, а частина зйомок проходила під землею, в справжніх штреках. Музичне супроводження кінострічки створив італійський композитор Франко Еко.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter