Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 11, 2018

"Гарет Джонс" в Каннах: перший кадр та список акторів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У Каннах, в рамках роботи кіноринку MARCHÉ DU FILM, що проходить з 8 до 17 травня, компанія-дистрибутор WestEnd Films презентувала перший офіційний кадр з політичного трилеру “Гарет Джонс” режисера Аґнєшки Голланд. Також стали відомі всі актори, які зіграють у фільмів.

Кадр з фільму представляє зіркового актора Джеймса Нортона (“Війна і мир”, “Щаслива долина”, “МакМафія”) в образі валлійського журналіста Гарета Джонса – головного героя стрічки. Роль британської журналістки Ади Брукс, яка працює у Москві, виконує Ванесса Кірбі (“Корона”, “Місія неможлива: Фолаут”). А номінант на премію “Золотий глобус” американський актор Пітер Сарсгаард (“Джекі”, “Чудова сімка”, “Виховання почуттів”) грає у трилері Голову московського бюро The New York Times – Волтера Дюранті. 

Крім того, до команди приєдналися британський актор Джозеф Моул (“Гра престолів”) у ролі Джорджа Орвелла та Кеннет Кренем (“Малефісента”, “Валькірія”), який грає прем’єр-міністра Великобританії часів Першої світової війни Ллойда Джорджа. З українського боку в фільмі беруть участь Яків Ткаченко (“Припутні”), Олег Драч (“Незламна”, “Молитва за гетьмана Мазепу”), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська. 

На створення стрічки авторів надихнула неймовірна нерозказана історія молодого валлійського журналіста Гарета Джонса, який у 1933 році відправився до Радянського Союзу, щоб викрити та донести до світової спільноти правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні. Те, що на перший погляд здавалося звичайним журналістським розслідуванням, перетворилося на смертельно небезпечну подорож, відкриття якої стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла. 

Нагадаємо, режисером політичного трилеру “Гарет Джонс”, спільного виробництва Польщі (Film Produkcja), України (FILM.UA Group, Kinorob) та Великобританії (Crab Apple Film), виступає Голова Європейської кіноакадемії, номінантка на премію «Оскар», BAFTA і володарка «Срібного ведмедя» Берлінале 2017 Аґнєшка Голланд (“Європа, Європа”, “Слід звіра”, “У темряві”, “Картковий будинок”, “Прослушка”). Картина знімається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Польського інституту кінематографії, Kraków Film Commission, ORKA, Kino Świat та компанії Creative Scotland . 

У березні зйомки фільму відбулися в Україні, далі міжнародна команда працювала в Польщі, а до кінця травня робота над проектом продовжиться в Единбурзі в Шотландії. Прем’єра політичного трилеру «Гарет Джонс» запланована на 2019 рік. 

Синопсис: У 1933 році валлійський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Режисер: Аґнєшка Голланд
Продюсери: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа
Оператор: Томаш Наумюк
Автор сценарію: Андреа Халупа
У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші
Художник по костюмах: Олександра Стазько
Художник-постановник: Гжегож Піонтковський
Композитор: Антоні Комаса-Лазаркевич
Прем’єра в Україні: 2019
Жанр: історичний трилер
Виробництво: Film Produkcja, Kinorob, Crab Apple Film, FILM.UA Group
за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також Польського інституту кінематографії
Тривалість: 110 хв

Тэги: гарет джонс. агнешка голландRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter