Январь 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 14, 2018

Міс Україна вестиме нову програму про спорт на ICTV

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У п'ятницю, 18 травня на телеканалі ICTV відбудеться прем’єра програми «Зірковий спорт». Проект вийде в ефір о 21.25. Ведучою стане володарка титулу Міс Україна - 2016 Олександра Кучеренко.

Кожний випуск програми – це актуальні спортивні новини та новини з життя зірок спорту. «Зірковий спорт» ­– програма, яка ознайомить вас з останніми подіями спорту в Україні та світу, покаже чемпіонати, змагання, представить коментарі фахових експертів. Також проект примусить глядачів подивитись на спорт під іншим кутом, те що зазвичай залишається за кадром: приватне життя, їхні дорогі авто, рейтинги спортсменів-скандалістів, незвичні хоббі, курйози спортивних подій.

«Все моє життя присвячене спорту, я з дитинства займаюся бально-спортивними танцями, веду активний спосіб життя і постійно слідкую за спортивними новинами»,­ – коментує ведуча проекту Олександра Кучеренко. 

«Зірковий спорт» – це прикладний і корисний гід, який розповість про спорт якого ви ще не бачили. Безумовно – це нота позитиву в інформаційному просторі.

«До речі, така назва з двох причин. По-перше, програма має інформаційний блок про спортивні змагання, чемпіонати, успіхи та поразки спортсменів.  А по–друге, ми будемо показувати зірок спорту з іншого боку, якими вони є поза стадіонами, чим займаються у вільний від роботи час», – ділиться Олександра.

Програма «Зірковий спорт» виходитиме на ICTV щопятниці о 21.25.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter