Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 18, 2018

Актори з "Кіборгів" підтримають Олега Сенцова під російським посольством

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

18 травня о 12.30 відбудеться читка документальної п’єси Олени Грєміної “Заручини” про судовий процес над Олегом Сєнцовим за участю акторів В’ячеслава Довженко, Романа Ясиновського, Андрія Ісаєнко, Олександра Фоменко. Подія відбудеться під російським посольством - бездушним символом тоталітарної держави-окупанта.

16 травня 2018 року стало відомо, що український режисер Олег Сєнцов оголосив безстрокове голодування. Його вимога – звільнення всіх українських політв’язнів, що утримуються в російських в’язницях. Сам Олег вже четвертий рік незаконно утримується під вартою в країні, що окупувала його батьківщину - Крим.

16 травня 2018 року з життя пішла Олена Грєміна, художній керівник Театру. doc, в якому регулярно проводилися акції та вистави на підтримку Олега та інших політв'язнів. Смерть Грєміної та її чоловіка Михайла Угарова напряму пов’язані з політичними репресіями в Росії. В 2014 році театр вперше закрили саме за акцію в підтримку Олега Сєнцова. Пізніше Олена створила документальну п’єсу про процес над Сєнцовим, Кольченко і Афанасьєвим на основі інтерв’ю і документів, яку грали в Театрі.DOC.

18 травня - українська театральна спільнота прощається з Оленою Грєміною – видатною драматургинею, режисеркою, однією з лідерів руху “Нова драма” і опозиціонеркою путінського режиму.

Також ця дата - День пам’яті жертв геноциду кримських татар.
18 травня – 5-ий день голодує, 3 роки і 8-ий день незаконно утримується у російській в’язниці Олег Сєнцов.


18 травня на підтримку Олега Сєнцова в його відчайдушній боротьбі за справедливість всі небайдужі запрошуються долучитися до акції.

Місце: Посольство РФ (Повітрофлотський проспект, 27)

Час: 12.30Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter