Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 21, 2018

Із червня на ICTV мільйонерів перевірятимуть бідністю

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ICTV завершив роботу реаліті «Багач-Бідняк», яке перевірить мільйонерів на міцність, а українців на доброту. Новий проект стартує в ефірі вже в червні.

Згідно з форматом, одразу вісім українських мільйонерів стануть учасниками незвичайного і складного експерименту – рівно на дві доби залишаться без грошей, гаджетів, охорони, помічників та дорогого автомобіля і вирушать у незнайоме місце. Завдання бізнесменів – вижити: знайти роботу, нічліг і не залишитися ні перед ким у боргу.

«Найскладнішим було вмовити бізнесменів піти на наш експеримент, – згадує продюсер проекту Марина Коваль. – Ми отримали більше ніж 50 відмов! Але таки знайшлися сміливці, які погодилися взяти в ньому участь. І підкупило їх саме те, що метою програми було довести, що в Україні живуть найбільш чуйні та добрі люди».

 

За правилами проекту його учасники не мають права розсекречувати свою справжню особистість, тому, спілкуючись з людьми, вони будуть розповідати вигадану легенду. Щоб краще вжитися в роль вони отримають  дешевий поношений одяг, примітивний телефон, пляшку води і талони на проїзд в громадському транспорті.

Найзворушливішим моментом стане останній день експерименту, коли згідно з правилами проекту, бізнесмени повернуться до тих, хто проявив до них доброту, щоб віддати борги і нагородити.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter