Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 29, 2018

Канал «Україна» знімає україномовний 95-серійний серіал «Таємниці»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал «Україна» розпочав зйомки 95-серійної україномовної мелодрами з детективною складовою «Таємниці», виробництвом якої на замовлення телеканалу займається кінокомпанія «Panopticum».
 
Головні герої картини Катя Грищук і Микола Фон Бюсоф познайомилися ще в дитинстві, коли сім'я Миколи приїхала до Станова, де з батьком жила Катя. Хлопчик і дівчинка швидко потоваришували і закохалися одне в одного, однак страшна трагедія на довгі роки розлучила їх: за дивних обставин зник батько Каті, а матір Миколи вбили. Батько Миколи опинився за ґратами за обвинуваченням у вбивстві дружини. Хлопчика забрала до себе бабуся, а рідні дядько та тітка відправили Катю до дитбудинку.
Вже дорослий Микола, який став слідчим, повертається до Станова, щоб розкрити вбивство матері та знайти справжнього злочинця. Катя у той же час повертається на батьківщину. Вони зустрічаються знов і закохуються одне в одного. Але між героями виникає нова прірва, і цього разу це не відстань, а таємниця...і не одна! Розслідування Миколи триває та приводить до низки несподіваних відкриттів.
 
«Сюжет зав’язується ще в 1944 році на Західній Україні, після чого глядач переноситься в сучасну Україну в 2005 рік, де й відбувається основна дія картини. «Таємниці» – це мелодрама з детективною складовою, де основною інтригою стануть коштовності сім’ї Фон Бюсоф. Окрім того, головна героїня вже на початку перенесе величезну втрату, після чого в її житті з’явиться низка перешкод», – зазначив режисер-постановник та креативний продюсер проекту Сергій Кравець, додавши, що у серіалі задіяний потужний каст українських акторів.
Так, одну з головних ролей виконує відомий український актор Сергій Калантай, який у картині грає антигероя – дядька Каті Івана.

У серіалі також знімаються актори: Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров, Ірина Новак, Римма Зюбіна, Леся Самаєва, Олександр Соколов, Данило Мірешкін.

Режисер-постановник, креативний продюсер – Сергій Кравець. Режисери: Філіпенко Олег, Некрасова Катерина, Сотниченко Сергій, Доронін Євген. Оператор-постановник: Баєв Максим. Оператори: Сергій Никифоров, Варламов Олександр, Павло Небера.
Автор сценарію: Тетяна Гнєдаш.
Основна локація, де знімають серіал, – один з павільйонів кіностудії імені Олександра Довженка, зйомки також проходитимуть у передмісті Києва та на Західній Україні. Зйомки картини триватимуть щонайменше до кінця вересня.
 
 
«Україна» — провідний національний телеканал країни. За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) – 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка – 13%**, рейтинг – 2,23%**. Також канал «Україна» - лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в
глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/.Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter