Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Май 31, 2018

Конкурс "Своє кіно-2": підсумки та переможці

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Конкурс сценаріїв “Своє кіно-2” підвів підсумки та оголосив переможців. На другий сценарний конкурс було подано 448 заявок від 278 авторів з України, Ізраїлю, Чехії та Італії. 

Це — другий конкурс, організований компанією “Вавілон” та Асоціацією “Сприяння розвитку кінематографа в Україні —Дивись українське!”. За підсумками першого конкурсу відзнято вже 18 короткометражних фільмів (тривалість — 3 хвилини), ще 2 доопрацюють в найближчий місяць.

 

Учасники другого конкурсу подавали роботи за трьома темами: “Партнерство заради майбутнього”, “Майбутнє творять люди” та “Моє місто”. Як зазначають організатори — Асоціація “Сприяння розвитку кінематографа в Україні —Дивись українське!”, за тематикою цього сезону автори надавали перевагу історіям із суспільною проблематикою, п ро самореалізвацію та вирішення суспільних проблем, тоді як на минулорічний конкурс переважна кількість поданих історій була пов”язана із АТО та військовими діями на сході України.

Нагадаємо, за регламентом конкурсу, з усіх поданих сценарних робіт спочатку відбирається 100 найкращих, а вже з них 10 переможців, за якими будуть зняти короткометражні фільми.

Як і минулого сезону, всі вони будуть демонструватися у кінотеатрах перед основними фільмами сеансу.

З 7 грудня 2017-го перші виготовлені фільми вже демонструються у найбільших кінотеатральних мережах країни. “Я радий, що той продукт, який ми створюємо якісний настільки, що кінотеатри його беруть у прокат”, - зазначив Андрій Різоль, голова Асоціації “Сприяння розвитку кінематографа в Україні —Дивись українське!” та ініціатор проекту “Дивись українське — твори своє майбутнє”.

За півроку вже було показано 8 фільмів, знятих за сценаріями-переможцями минулого конкурсу. Їх показували на 176 екранах по всій країні перед основними сеансами.

Найбільший показник у фільму “Двері”, який побачили 248 тис глядачів.

Як і задумувалось, це - справжній проект з популяризації українського кіно. Семпли українського продукту перед блокбастерами. Наша мета створювати 52 фільми на рік, і ми до неї йдемо”, - сказав Андрій Різоль.

За його словами, всі фільми мають завершуватись позитивно. А меседжі — демонструвати певні моральні цінності чи спонукати до дії.

Завдяки пректу у нашого глядача з”явилось відчуття причетності до українського кіно. Коло друзів і партнерів проекту так розрослося, що я не виключаю, що проект може перерости в іншу більш масштабну форму та інституталізуватися...”, - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.


ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ СЦЕНАРІЇВ «СВОЄ КІНО-2»

 

  1. «ГОРА ПЕНЗЛІВ» автор ТРАЧ ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ
  2. «ДЕСЬ ПОРЯД. ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ПЕРЕВИ»  авторська група ДАНИЛО КІТ, ЛЕРА ВІГО
  3. «ДЗВІНОК» автор СМІРНОВА  АННА ЛЕОНІДІВНА
  4. «ДОМОВИНА» автор ІЩЕНКО ІРИНА ВІТАЛІЇВНА
  5. «ЗА МИТЬ ДО ВІЧНОСТІ» автор ГОРДЄЄВ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
  6. «МОНСТР» автор ЧЕРНЯВСЬКА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
  7. «НОБОДІК» автор БОНСЕВИЧ ЮРІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ
  8. «ОБ’ЄКТИВНО» автор ХОХОЛКІН АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  9. «ПІДВІШЕНА КАВА» автор МАКЕЄНКОВА РАТХА РАХМАНКУЛІВНА
  10. «ШНУРОЧКИ» автор ТАМТУРА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter