Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 31, 2018

Книги від медійників.Частина 2.

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

МедіаБізнес вже писав про книги, які випустили цією весною медійникіи. На "Книжковому арсеналі", який проходить в ці дні в Києві, свої книги представлять і рекламісти: Оксана Стехіна і Настя Байдаченко.

 

Оксана Стехіна, "Що в тарілці"

Видавництво Glowberry.  

Оксана Стехіна, CBDO в Dentsu Aegis Network Ukraine, презентує свою першу книгу на Книжковому Арсеналі 3 червня об 11.00. 

Книга про створення корисних гастрозвичок у дітей, що написана у співавторстві з лікарем дієтологом-ендокринологом Наталия Самойленко.

Україномовна “Що в тарілці” складається з двох частин. Перша - короткий корисний посібник для дорослих про принципи здорового харчування, а також пропозиції сніданків-обідів-вечерь від Даша Малахова. В другій частині - казка про дівчинку Марту, яка ненав'язливо розповідає, чому надлишок смачних, але непотрібних ласощів, шкодить здоров'ю.  

stehina-kniga.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Настя Байдаченко, "Дама з покритою головою. Femme couverte"

Видавництво "Фоліо".

Настя Байдаченко - Chief Transformation Officer в razom. Головна героїня її роману - Маргарита Орлеанська. Жінка у круговерті неспокійного Середньовіччя. Молитви і розваги, Столітня війна і народження спадкоємців, дворові світські інтриги та політичні ігри у французько-бретансько-англійському трикутнику, боротьба за владу між бургундцями та арманьяками і... жертовна лицарська любов до Прекрасної дами...

bayd-kniga.jpg

 

В статье упомянуты: Байдаченко АнастасияRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter