Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 19, 2018

2+2 знімає «Ментівські війни. Харків»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

13 червня стартували зйомки детективного серіалу власного виробництва каналу 2+2 «Ментівські війни. Харків». Головні ролі виконали – Артем Позняк, Богдан Юсипчук та Сергій Листунов.

 

«Ментівські війни. Харків» – 40-серійний детективний серіал про кримінальні події, які розгортаються на вулицях Харкова.  Керівник карного розшуку Харківського ГУВС, вольовий майор Андрій Гордієнко та його друзі, оперативні співробітники відділу - Богдан Харченко і Дмитро Воронов зіштовхуються зі складними й заплутаними злочинами, коріння яких часто йде в далеке минуле, чи з серією непов’язаних між собою вбивств, які трапляються в місті протягом однієї доби. Принциповість, службовий обов’язок і кодекс честі змушують головних героїв розпочати нерівну боротьбу проти «кримінального світу» Харкова. Та найскладніші не ті злочини, в яких немає видимого мотиву, а ті, в яких виявляються замішані «перевертні в погонах».

 Адаптація та зйомки серіалу «Ментівські війни. Харків» проходять в Києві. Виробництво: 1+1 Продакшен на замовлення телеканалу 2+2. Хронометраж серії – 46  хвилин. Режисер серіалу: Валерій Рожко, Тарас Рибальченко. Продюсери:Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Лариса Марцева, Володимир Андріюк.

 

У головних ролях: Артем Позняк, Богдан Юсипчук, Сергій Листунов, Таніта Малкова (Тетяна Ожелевська), Анастасія Рула.

 

Нагадаємо, виконавці головних ролей серіалу «Ментівські війни. Харків» вже відомі глядачам 2+2 за роботами в інших картинах. Зокрема, Артем Позняк виконав одну з головних ролей в серіалі «Стоматолог», а Богдан Юсипчук зіграв одну з головних ролей в культовій драмі «Гвардія».  В свою чергу, для актора Харківського драматичного театру Сергія Листунова зйомки у  серіалі «Ментівські війни» стануть  дебютною роботою   в  кіно.

Прем’єра 40-серійного гостросюжетного серіалу «Ментівські війни. Харків» запланована на осінь 2018 року.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter