Февраль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 20, 2018

У музичної програми "Гараж" на каналі ZIK буде новий ведучий

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал ZIK та ведучий розважально-музичної програми «Гараж» Герман Дутковскі припиняють співпрацю. Причиною такого рішення є бажання Германа реалізовуватися в творчості.

 
«Дебютний сезон «Гаража» був досить насиченим і продуктивним. Спасибі всій команді, яка робила свій внесок в організацію і екранізацію наших зустрічей з артистами. Паралельно з ефірами я працював і працюю над створенням свіжого музичного матеріалу в сольній творчості... Важливо знаходити баланс, тому зараз «Гараж» і я – ми беремо перерву», – говорить Герман Дутковскі.
 
Нагадаємо, «Гараж» – неординарний проект про нову українську музику, прем’єра якого відбулася 24 березня. За більше, ніж 20 випусків програми її гостями ставали як і молоді виконавці, які тільки починають свій шлях у шоу-бізнесі, так і відомі артисти, яким є чим поділитися, про що розказати і що заспівати. Зокрема, репер Yarmak, гурти «The ВЙО», «Panivalkova», «the DOOX», «Один в каное», «Patsyki z Franeka» та інші.
 
Музична програма «Гараж» на ZIKу не завершується, і вже незабаром телеканал представить нового ведучого.
 
Зазначимо, у новому весняному сезоні ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин. Серед гучних прем’єр березня-2018 на ZIKу – інформаційно-політичне ток-шоу в форматі дебатів «Гра Z вогнем» з Тетяною Даниленко, спільний з інтернет-
виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою. Наприкінці квітня свій новий сезон в ефірі каналу відкрило авторське автошоу «Перша передача» Олександра Федченка. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter