Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июнь 26, 2018

Cитком «Леся+Рома» перетвориться на «Марко+Наталка»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал ICTV продовжує роботу над перезапуском легендарного україномовного ситкому «Леся + Рома». Вже цієї осені глядачів чекає оновлений проект під назвою «Марк+ Наталка». А головні ролі у ситкомі отримали Марк Дробот та Наталка Кобізька.

 «Ми з командою вирішили назвати героїв рімейку «Леся+Рома» іменами самих акторів – Марком і Наталкою. Адже це новий серіал про нову закохану пару, з новими обличчями, новими характерами. Марк+Наталка – історія про кожного з нас, про життя української родини, про смішні сімейні ситуації. Герої свариться через побутові негаразди чи набридливих родичів, проте вони все одно люблять один одного», – говорить Анастасія Штейнгауз, керівник відділу розвитку контенту ICTV.

Нові герої –  Марк та Наталка – взагалі не схожі на типових персонажів численних телесеріалів, вони є нашими сучасниками, які просто опинилися по той бік екрану, але залишилися такими ж звичайними і зрозумілими кожному українцю.

 «Це серіал на якому ми всі виросли. І для мене великий успіх потрапити сюди. Хочу сказати, що більш за все я хвилювався, що я не зможу знайти спільної мови з Наталкою, проте після першого епізоду був приємно здивований. З Наталкою дуже легко працювати ми швидко знайшли спільну мову. Не хотів би щоб нас порівнювали з ситкомом «Леся+Рома», адже ми зовсім не схожі на них ми інші і ви це скоро побачите», – коментує Марк Дробот.

Персонажі Марк і Наталка живуть разом, кохають одне одного й намагаються розібратися з проблемами, що виникають ледь не на кожному кроці. Ситком побудований за принципом підглядування: глядач бачить реальних героїв Марка та Наталку, і слідкує за тим, як ці двоє закоханих винаходять свій рецепт сімейної ідилії.

«Леся+Рома» – це культовий серіал, про сімейний цінності та гумор. Його дивились мої батьки, я та мої друзі, сміялись із жартів та хотіли частково бути схожими на героїв. Коли я дізналась про кастинг, то відразу зрозуміла, що хочу спробувати себе у ролі Лесі, адже тоді ще не знала, що стану Наталкою і буду грати практично себе. Проходити кастинг було нелегко, я постійно грала з різними партнерами, було важко підлаштовуватися, проте мені вдалось. Персонаж Наталки мені дуже близький, вона така ж як і я відкрита, по-жіночому наївна, любить тварин та щира», – коментує акторка Наталка Кобізька. 

Прем’єра «Марк+Наталка» на каналі  ICTV вже восени.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter