Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 2, 2018

На 1+1 - мелодрама "Артистка" від режисера Семена Горова

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

8 липня о 17:35 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра 4-х серійної мелодрами «Артистка». Головні ролі в серіалі виконали зірки серіалів «Хороший хлопець» і «Хазяйка» Дар'я Легейда, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олена Стефанська і Катерина Тишкевич.

 

Сюжет розгортається навколо вихованки дитбудинку Ніки, роль якої виконала Дарина Легейда. Дівчина приїхала до Києва для вступу на акторський факультет, але не дивлячись на свій талант, не змогла скласти вступні іспити. У пориві відчаю Ніка кидається під машину, за кермом якої виявився всіма забутий режисер Ярославський, якого зіграв Станіслав Боклан. Чоловік рятує Ніку, і з часом між двома людьми спалахують почуття. Щасливий Ярославський поспішає познайомити свою майбутню наречену з сином Іваном, навіть не підозрюючи, що обидва вже знайомі і відчувають глибокі почуття один до одного. Ніці доведеться обирати між справжнім коханням та відданістю.

 

Режисером стрічки став Семен Горов, який вперше за свою творчу кар'єру працював над мелодрамою. 

 Продюсерами серіалу стали Олена Васільєва, Марина Городецька, Вікторія Забулонська, креативним продюсером - Дар'я Трегубова, виконавчими продюсерами - Ірина Тихомирова, Олександр Омельянов. Оператором - Олексій Степанов, художником-постановником - Олександр Дега. Автор ідеї - Таїсія Бахарєва. Виробництво фільму - «Sisters Production».








Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter