Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Июль 5, 2018

Блокування сайтів без суду: що готують парламентарі медійникам

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Одразу два законопроекти, безпосередньо пов"язані з медіа, з"явились на розгляді депутатів цієї сесії. І обидва вони викликають дискусію та неоднозначну реакцію. Але якщо законопроект №7360  стосується лише зовнішньої реклами (а саме, введення квоти для розміщення соціальної реклами), то №6688  має більший резонанс і сприймається як спроба встановлення цензури, повернення до "законів 16 січня" і "калька" з російських норм контролю інтернету.

Серед скандальних норм законопроекту №6688  - досудове блокування сайтів, запровадження українського аналогу Роскомнадзора та унеможливлення критики та обговорення дій державної влади. Для останнього окремо згадується про "здійснення впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста)".

 
Законопроект намагались "протягнути" ще минулого року, але ці спроби супроводжувались заявою низки громадських організацій  і документ відклали.
Його поява на цій сесії теж викликала дискусію в соціальних мережах та телепрограмах: експерти звертали увагу на неприпустимість низки норм. 
Але пізно ввечері 4 липня законопроект запропонували до порядку денного на 5 липня без будь-яких змін. Доповідач  - депутат Іван Вінник. Авторами закону є нардепи з комітету нацбезпеки і оборони Іван Вінник (БПП), Дмитро Тимчук та Тетяна Чорновіл (НФ). 
 
4 липня парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендував народним депутатам ухвалити законопроект в першому читанні. 
 
UPD. Законопроект 6688 все ж не внесли на розгляд депутатів 5 липня: не вистачило необхідних для внесення до порядку денного голосів.
 Зеленський скасував Указ про призначення нового голови Нацради

На сайті Президента  міститься інформація про скасування Указу від 4 травня 2019 року № 187 «Про призначення В.Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

«Молодість-2019»: хто увійшов до жюрі

25 червня, розпочнеться 48-й кінофестиваль «Молодість». У рамках програми – декілька конкурсів, учасники яких змагатимуться за Ґран-прі та спеціальні нагороди фестивалю. Традиційно, найкращих визначатимуть окремі склади міжнародного журі.

Експерти BBC поділяться досвідом створення оригінального і надихаючого контенту

У Києві 21-22 червня у Першому конференц холі (MAINHALL) відбудеться конференція «Як зробити ваш контент оригінальний і надихаючим. Досвід BBC».

«Квартал 95» взялся за криминальный детектив

Стартовали съемки первого криминального детектива от студии «Квартал 95». Премьера 12-серийного телефильма «Мышеловка для кота» состоится на канале «1+1».

StarLightMedia призначив Тетяну Пушнову на посаду Chief reputation officer

Функцію репутаційного менеджменту очолила  журналістка, телепродюсерка та фахівчиня з комунікацій Тетяна Пушнова.

Star Media создает компанию по производству фильмов для мирового рынка

Кинокомпания Star Media в партнерстве с британской компанией OLLEV (создано продюсерами Жан-Шарль Леви и Олиас Барко) выводит на рынок новый бренд - кинокомпанию Apple TreeКомпания будет заниматься производством полнометражных фильмов с участием звёзд мировой величины, а также телесериалов международного уровня. Планируется, что проекты под брендом Apple Tree будут выходить по всему миру.
00:32 22.05.19


Media News smi.liga.net
Error: RSS file not found...

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter