Ноябрь 13, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Июль 5, 2018

Блокування сайтів без суду: що готують парламентарі медійникам

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Одразу два законопроекти, безпосередньо пов"язані з медіа, з"явились на розгляді депутатів цієї сесії. І обидва вони викликають дискусію та неоднозначну реакцію. Але якщо законопроект №7360  стосується лише зовнішньої реклами (а саме, введення квоти для розміщення соціальної реклами), то №6688  має більший резонанс і сприймається як спроба встановлення цензури, повернення до "законів 16 січня" і "калька" з російських норм контролю інтернету.

Серед скандальних норм законопроекту №6688  - досудове блокування сайтів, запровадження українського аналогу Роскомнадзора та унеможливлення критики та обговорення дій державної влади. Для останнього окремо згадується про "здійснення впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста)".

 
Законопроект намагались "протягнути" ще минулого року, але ці спроби супроводжувались заявою низки громадських організацій  і документ відклали.
Його поява на цій сесії теж викликала дискусію в соціальних мережах та телепрограмах: експерти звертали увагу на неприпустимість низки норм. 
Але пізно ввечері 4 липня законопроект запропонували до порядку денного на 5 липня без будь-яких змін. Доповідач  - депутат Іван Вінник. Авторами закону є нардепи з комітету нацбезпеки і оборони Іван Вінник (БПП), Дмитро Тимчук та Тетяна Чорновіл (НФ). 
 
4 липня парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендував народним депутатам ухвалити законопроект в першому читанні. 
 
UPD. Законопроект 6688 все ж не внесли на розгляд депутатів 5 липня: не вистачило необхідних для внесення до порядку денного голосів.
 Хто зіграє у "Чорному вороні": 1+1 розкрив каст

Головну роль Ворона у стрічці виконає молодий український актор Тарас Цимбалюк, відомий глядачам телеканалу «1+1» за роботою у серіалах «Центральна лікарня» та «Село на мільйон», а також багатьох інших українських стрічках. 

1+1 зніме серіал про боксера спільно з Норвегією

Група «1+1 медіа» разом з відомими європейськими та американськими продюсерами і авторами зніматиме міжнародний серіал. Реалізація проекту планується з перспективою дистрибуції для однієї зі світових платформ. Старт зйомок пілоту почнеться 13 листопада, в Києві.

Канал «Україна» запустив інтерактивне промо детективу «Хто ти?»

Спеціально до прем’єри нового  детективу «Хто ти?» телеканал «Україна» розробив інтерактивний сайт, який дозволяє кожному глядачеві зануритися у світ криміналістики і самотужки спробувати знайти злочинця. 

Приєднання України до кінофонду Eurimages: Кабмін підтримав законопроект

7-го листопада на черговому засіданні Кабінету Міністрів України уряд підтримав поданий Міністерством культури законопроект про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів Eurimages. Проект Закону розроблений Державним агентством України з питань кіно і Міністерством культури України.

"Дике поле" як воно є: факти про фільм за романом Жадана

З 8 листопада в українському кінопрокаті фільм “Дике поле” за романом Сергія Жадана “Ворошиловград”. МБ побував на прем"єрному показі та зібрав 9 найбільш важливих фактів про фільм.

Чому в Україні заборонили фільм Hunter Killer: пояснення Держкіно

Держкіно розповсюдило роз’яснення щодо ситуації, яка склалася навколо американського фільму «Хантер Кіллер» та висловило свою позицію щодо цієї стрічки.

В Google запрашивают Усика и матчи Динамо и Шахтера

Недельный срез топ-запросов украинских пользователей Google за период 05.11.2018 - 11.11.2018 возглавляет спорт: боксерский бой Усик Белью и два футбольных матча с участием Динамо и Шахтера. Самая запрашиваемая персона - Александр Усик. В категории фильмов лидирует Богемная рапсодия, сериалов - Мажор, ТВ-шоу - МастерШеф 8 (СТБ).
11:45 13.11.18


Media News smi.liga.net
Error: RSS file not found...

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter