Апрель 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 8, 2018

На VOD-платформі 1+1 video з'явилось 4 нових канали

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Група компаній «1+1 медіа» запустила ретрансляцію в інтернеті прямих ефірів популярних українських телеканалів «Громадське ТБ», ZIK, «8 канал» та «24 канал». Онлайн-мовлення відбуватиметься на платформі 1+1 video через власний відеоплеєр медіахолдингу.

 

Зазначені телеканали не стали першими мовниками, ефіри яких 1+1 медіа показує в мережі. Раніше медіагрупа запустила ретрансляцію телеканалу «UA: Перший». Експеримент виявився вдалим та отримав позитивні відгуки від глядачів проектів 1+1 медіа в інтернеті. Тепер медіахолдинг має намір розширити пропозицію українського Live-контенту в мережі.

 «Ми бачимо попит на лінійне мовлення в інтернеті, тому відкриті для співпраці з українськими телеканалами, що виробляють якісний продукт. Наша мета – створити додаткову цінність сервісу 1+1 video у якості зручного ресурсу для перегляду професійного телевізійного контенту в інтернеті», – зазначає Анна Ткаченко, директор-діджитал напрямку 1+1 медіа.

Поки що можливість перегляду онлайн-трансляцій буде обмеженою за часом. До кінця 2018 року медіагрупа планує ввести платну підписку і розширити доступ до контенту телеканалів в інтернеті у форматі 24/7.

Сьогодні відеобібліотека платформи 1+1 video нараховує понад 17 тис. годин контенту. Крім того, VOD-сервіс медіагрупи транслює ефіри 7 власних телеканалів: 1+1 International, «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «Бігуді», «УНІАН ТБ», а також 5 партнерів-мовників, зокрема: ZIK, «UA: Перший», «Громадське ТБ», «24 канал» та «8 канал».

 

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter