Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 10, 2018

Канал "Україна" знімає фільм про журналіста-кримніаліста з Лілією Ребрик

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «Україна» розпочав роботу над новою 16-серійною картиною «Кримінальний журналіст». Головна героїня фільму – журналістка, яка займається розслідуванням убивств і зникнення людей.
 
За сюжетом кримінальної мелодрами, Галина з донькою Дашею приїжджає у своє рідне місто після довгої відсутності. Вона влаштовується на роботу в одну з центральних газет, де веде розділ кримінальної хроніки. Щоразу Галина долучається до розслідування зникнень і вбивств людей. За кожним таким випадком – людські драми, чиїсь зламані долі. І кожне таке розслідування – поєдинок зі злочинцем, з якого вона виходить переможцем завдяки своєму досвіду, знанням і чуттю.
Але з моменту повернення Галина стає об'єктом пильної уваги невідомого, який стежить за кожним її кроком. Зловісні послання, телефонні дзвінки, які отримує Галина, натякають на щось, що сталося в далекому минулому. Однак таємниці, яку головна героїня зберігала майже двадцять років, судилося розкритися...
 

В головній ролі - Марія Валешна.
Партнерка Марії на знімальному майданчику – ведуча «Ранку з Україною» Лілія Ребрик. 

У серіалі також знімаються Анна Адамович, Ілля Носков, Сергій Сипливий, Володимир Міненко, Станіслав Боклан, Олександр Пашков, Аліса Гур'єва, Ельдар Лебедєв, Олександр Попов, Ірина Веренич-Островська, Світлана Шекера, Галина Корнєєва та інші актори.
 
Режисер фільму – Ігор Москвітін.
 
«У 16 серіях ми покажемо 8 загадкових історій. Журналістка Галина прийшла в професію волею долі. Вона шукає і дає людям важливу, достовірну інформацію про зниклих людей, – каже режисер. – Не зважаючи на небезпеку, вона шукає конфіденційні, правдиві джерела, ризикує, допомагає слідчим органам і не йде на компроміс із совістю. Повна віддача професії позбавила її щасливого особистого життя, інколи вона ходить по лезу бритви. Але ніхто не відбере в неї права любити, терпіти і сподіватися».
 
Також режисер зазначив, що для зйомок серіалу «Кримінальний журналіст» задіють професійних пошукових собак. Крім того, він зізнався, що дві з восьми історій засновані на реальних подіях, але їх сюжети поки вважає за краще не розкривати.
 
Автор сценарію картини – Олександр Другов. Оператор-постановник – Сергій Кошель. Продюсери – Наталія Стрибук і Віталій Сіренко. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія Filmstream. Зйомки будуть проходити в Києві та Київській області і триватимуть до середини листопада.








Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter