Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 4, 2018

Фільм "IZI" відзначили на Венеційському кінофестивалі

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Українсько-італійський фільм «Ізі» отримав нагороду Opera Prima програми Kineo Diamanti al Cinema, яка щорічно вручається під час 75-го Венеційського міжнародного кінофестивалю.

Нагороду у Венеції отримали режисер стрічки Андреа Ман’яні та продюсери з українського боку Олег Щербина і Юлія Чернявська.

«Це дуже важлива нагорода, яка наочно демонструє конкурентність української кіноіндустрії. Український кінематограф впевнено заявляє себе не тільки на внутрішньому ринку, але й у світі. Ця нагорода ще раз підтверджує, що українська культура є частиною європейської, і Україна обов’язково знайде своє місце у сім’ї західних демократій», – зазначила Юлія Чернявська.
 
Премія Kineo Movie Diamond Award заснована Міністерством культури Італії, спільно з  CSC (Експериментальний центр кінематографії) Award, SNCCI (Національна спілка кінокритиків) та журналом Best Movie і вручається вже 16-ий рік поспіль.

Премія Kineo Movie Diamond Award призначається публікою та журі найкращим діячам у світі кінематографа, за критерієм, що поєднує художню якість та потенційну можливість поширення фільму на міжнародному ринку.

У серпні 2017 року стрічка брала участь в конкурсній програмі 70-го Міжнародного кінофестивалю в Локарно (Швейцарія). Наприкінці вересня 2017 стрічка «Izi» також взяла участь у головному конкурсі найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії — 35-ому Annecy Cinema Italien — 2017 (Франція), де вона завоювала «Ґран-прі журі». Загалом, фільм отримав 27 нагород та взяв участь у більш ніж 94-ох фестивалях.

За рейтингом найвпливовішої італійської газети La Repubblica, фільм увійшов у TOП-10 найкращих картин 2017-го року в Італії.    
 
Як повідомляє виробник фільму українського боку, Fresh Production Group, приз Opera Prima премії Kineo Diamond Award дає право використовувати офіційний символ Венеціанського кінофестивалю в титрах, а також у всій промо-продукції, тому що премія Kineo є частиною Венеціанського кінофестивалю. 
 
Нагадаємо, фільм «IZI» - копродукційний проект українських та італійських кінематографісти. Він отримав фінансову підтримку від Держкіно України, ставши одним із переможців пітчингу. За розподілом фінансування українська сторона, у складі Державного агентства України з питань кіно та виробничої компанії FRESH PRODUCTION GROUP виступила мажоритарієм, забезпечуючи 58% бюджету. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter