Апрель 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 7, 2018

Серіал "Школа" дійшов до Viber

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Спеціально до виходу другого сезону популярного україномовного серіалу «Школа», який глядачі телеканалу «1+1» можуть побачити з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі «1+1», у месенджері Viber з’явились стікери із героями стрічки. За два дні нові стікери завантажили понад 80 тис. користувачів. 

У стікерпаку  можна знайти зображення із Лізою Василенко (Лола), Оленою Куртою (Дарина Петрівна), Богданом Осадчуком (Тоха), Анною Трінчер (Ната), Олександром Петренком (Паша) та іншими акторами стрічки, а також із найпопулярнішими серіальними виразами: «Тут усяке буває», «Це буде вірусняк», «Це серйозні мутки» і таке інше.

Усі користувачі нового стікерпака автоматично стануть учасниками нової спільноти серіалу «Школа» у Вайбері, де зможуть дізнаватися про ексклюзивні новини з життя своїх улюбленців.

Нагадаємо, у другому сезоні серіалу «Школа» глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській, і чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчинкою в школі і повернути Пашу. Крім того, в нових серіях стане відомо, як будуть розвиватися стосунки Каті і Алекса. Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої і суворої Дарини Петрівни, і чи зможе вона повернути владу в школі в свої руки. 

Також у другому сезоні з’явилися нові актори. Серед них популярний блогер Данило Черкас, конкурентка Лоли - Марія Кондратенко, співачка  та переможниця народного кастингу Христина Олексюк, зірка серіалу «Центральна лікарня» В’ячеслав Богушевський, починаюча акторка Власта Грабовська, зірка серіаліті Богдан Шелудяк та багато інших .

Другий сезон серіалу «Школа» з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі «1+1».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter