Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 7, 2018

Новий канал зняв містичний серіал «Чаклунки»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

18 вересня о 22:00 на Новому каналі – прем’єра серіалу власного виробництва «Чаклунки». Над виробництвом 12-серійної містичної історії Новий канал працював близько року. До роботи залучили одразу двох режисерів: українця Миколу Михайлова та шведа Андерса Давида Банке.
 
Кар’єра, навчання, хлопці – це речі, які цікавлять будь-яку сучасну дівчину. Зокрема й головних героїнь серіалу «Чаклунки» – Ніку, Марго та Соню. Дівчата живуть звичним життям, аж поки одного вечора за дивним збігом обставин не опиняються у нічному клубі «Ліліт»… Там вони потрапляють до Джерела Сили та отримують надзвичайні магічні здібності. А разом з ними – і великі проблеми. Адже могутні й небезпечні маги готові на все, щоб відібрати Силу Джерела у наших дівчат.
 

Ролі чаклунок у серіалі виконали молоді актриси: бізнес-леді Ніку зіграла Слава Красовська, вільну художницю Марго – Катерина Гулякова, а студентку Медичного університету Соню – Ольга Ціцілінська.
 
Доросліших персонажів, які стали суперниками дівчат у боротьбі за Силу Джерела, зіграли Євгенія Гладій та Олександр Кобзар. Євгенія у серіалі – небезпечна відьма Хельга, яка понад усе прагне відібрати у дівчат магію, щоб стати наймогутнішою.
 

У серіалі також зіграють Дмитро Суржиков, Андрій Федінчик, Володимир Заєць, В’ячеслав Хостікоєв, Марія Северілова та інші.
 
В ефірі Нового каналу серіал «Чаклунки» виходитиме з вівторка по п’ятницю, починаючи з 18 вересня, о 22:00Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter