Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 11, 2018

Телеканал ТВі відродять у розважальному форматі

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телевізійний продюсер, піарник Дмитро Носиков повідомив «Детектору медіа» про те, що перезапускає телеканал TVi (ТВі) в якості генпродюсера на гроші польського інвестора.
 
«Це не політичний канал News & Talks. Проект не політичний, розважальний. Не під вибори. Без представників українського істеблішменту в засновниках. Це про телебачення. Про медіабізнес. Цільова аудиторія – жінки», – розказав він.

Він також повідомив про команду проекту. Креативний продюсер – Сергій Локшин (Sedrik), головний режисер – Ганна Демидова, головний редактор – Володимир Єгоров. «Усі тільки з досвідом роботи на великих каналах "1+1", СТБ та "Інтер"», – додав пан Носиков.

Подробиці він пообіцяв повідомити згодом, «коли закінчаться угоди і ми запустимо тестовий сигнал».

Дмитро Носиков уточнив, що інвестори, яких він представляє, придбали сайт TVi.ua і ТОВ «Інфо24» (компанія, яка володіє супутниковою ліцензією каналу ТВі). Архів, обладнання мовника та компанію ТОВ «ТРК “Телерадіосвіт”», на яку в минулому були записані ліцензії ТВі, інвестори не купували, повідомив він.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter