Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 3, 2018

Андрій Партика залишає наглядову раду ВРК

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Андрій Партика, генеральний директор сейлз-хаусу StarLight Sales, не погоджується з digital-прогнозами ВРК та залишає її наглядову раду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
 
Причину він пояснює так: 

“Нас хвилює якість прогнозів інтернет ринку. За нашими оцінками розмір інтернет ринку в останньому прогнозі ВРК завищений десь вдвічі. В першу чергу за рахунок пошуку. Причому інтернет мейджери (Google, Facebook) не входять до ІнАУ і послуги, які зараховані до рекламного ринку, не повинні до нього рахуватись. Отже це питання для нас репутаційне. Мені особисто не хочеться ставити своє ім‘я поруч з такими прогнозами. Отже від вирішення цього питання і буде залежати подальше бажання, чи не бажання якось асоціюватись з Рекламною Коліцією. Також звертаю увагу, що саме розмір інтернет ринку є джерелом похибки рейтингу рекламних агенцій. Отже це питання суттєве. Пропоную його розглянути на загальних зборах.”
"Це пост в рамках наглядової ради ВРК від 4го вересня", - уточнює Андрій Партика.
 
Нагадаємо, згідно останнього прогнозу ВРК, digital-реклама у 2018 році виросте на 30%, а її грошовий еквівалент становитиме 9 540 млн грн. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter