Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 18, 2018

Андрій Партика після StarLightMedia: нова компанія і посада

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Андрій Партика став генеральним директором нового сейлз-хаусу на рекламному ринку України – компанії Ocean Media. 
 
Коментує Андрій Партика, генеральний директор сейлз-хаусу Ocean Media: «Хочу подякувати усім за підтримку, яку мені висловили у соціальних мережах і по телефону. Я отримав пропозиції про створення нових бізнесів і просто теплі слова подяки. Це надзвичайно зворушило мене. Ми переходимо в інший формат партнерства зі StarLightMedia, це партнерство між незалежними компаніями на договірних умовах.  Нова компанія Ocean Media, куди я йду на позицію генерального директора, пообіцяла мені широкі повноваження і більше свободи». 

Ocean Media буде викупати рекламний інвентар для подальшої його реалізації своїм клієнтам. Сейлз-хаус Ocean Media буде самостійно приймати рішення про умови співпраці з ринком.

З цього моменту, сейлз-хаус Ocean Media почне переговори із рекламодавцями по розміщенню прямої реклами на 2019 рік.

 «Я і моя команда зробимо все, щоб компанія Ocean Media сприяла розвитку рекламного ринку України. Ми будуємо інноваційну та клієнтоорієнтовану компанію з сильною експертною командою, головним завданням котрої буде прискорювати ріст брендів наших клієнтів. В грудні ми представимо ринку нашу місію та цінності», - коментує Андрій Партика, генеральний директор сейлз-хаусу Ocean Media.
 
Нагадаємо, з 17 жовтня Партика залишив компанію StarLightMedia, де він пропрацював 18 років. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter