Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 23, 2018

2+2 знімає 24-серійний детектив «Звонар»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал 2+2 розпочав зйомки 24-серійного детективного серіалу власного виробництва «Звонар». Прем’єра серіалу відбудеться на весні 2019 року. 
 
Серіал «Звонар» - це гостросюжетна детективна історія про винахідливого, харизматичного, кмітливого, а іноді нахабного оперативника Антона Звонцова, який поза роботою в органах, часто береться за розслідування неоднозначних приватних справ. Звонар майстерно блефує, знаходить компромісні рішення та може домовитись будь з ким. Його методи розслідування зухвалі, вчинки часто викликають невдоволення колег, а робота над приватними справами нерідко суперечить інтересам керівництва. Проте кожен з його оточення – друзі дитинства, бізнесмени, співробітники, чи навіть бандити – знають, завдяки власній наполегливості, гострому розуму та ризикованості Звонар може «розрулити» будь-яку, навіть найскладнішу ситуацію.
 
«В серіалах власного  виробництва  ми продовжуємо  шукати нового героя, який стане «своїм»  для нашого глядача. Харизматичний  опер  Звонцов – Звонар – в першу чергу яскрава особистість зі своїми цінностями,  переконаннями  та власним  кодексом  честі. Не завжди Звонар діє в рамках закону – але обіцяємо, глядач завжди буде на його боці », - відмічає Олеся Пазенко, головний редактор каналу 2+2. 
 
У головних ролях: Артем Алексєєв, Анастасія Чепелюк, Сергій Калантай, Олексій Смолка, Олександр Зиневич, Олексій Нагрудний та інші.
 

Серіал «Звонар» на замовлення телеканалу 2+2 знімає «Гольфстрім». Зйомки проходять у Києві.

Продюсери: Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Павло Поздняков, Сергій Шевчук.

Режисер: Кирило Капіца.
Головний автор: Валерія Подорожнова.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter