Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 24, 2018

Фінал серіалу "Коли ми вдома" оберуть самі глядачі СТБ

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

По будням о 19:00 на телеканалі СТБ глядачі продовжують слідкувати за пригодами героїв комедійного серіалу «Коли ми вдома», які цього року перейшли на українську мову. Актори залишаються незмінними уже п’ять років: Станіслав Боклан, Тетяна Шеліга, Кирило Бін, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Альона Алимова, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва, Тетяна Зіновенко, Олексій Тритенко, Катерина Колесник. 
 
В кінці п’ятого сезону, під Новий рік, на глядачів чекає безпрецедентна подія на українському телебаченні – вони зможуть вплинути на фінал сезону, який відбудеться 28 грудня. Вперше у глядачів буде можливість проголосувати за той фінал, який припаде їм до душі. Голосувати можна буде безкоштовно у додатку Teleportal. 
 
«Глядачі люблять телеканал СТБ за неймовірні відчуття, які можна описати як «Вау!». 10 років тому ми вперше показали шоу «Танцюють всі!», яке стало захоплюючою дух подією. Потім «Україна має талант», «Х-фактор», «Зважені та щасливі», «МастерШеф» та багато інших. Весною на СТБ відбудеться прем’єра костюмованого серіалу «Кріпосна», яка також схвилює українське телебачення. Але ми і цього року, під Новий рік, хочемо здивувати глядачів СТБ і знову подарувати їм відчуття «Вау!». Такої події в серіальному світі України ще не було. Ми робимо все для того, щоб глядачі каналу СТБ все частіше переконувались в тому, що «Можливо все!», - коментує креативний продюсер серіалу «Коли ми вдома» Дмитро Кіцай. 
 
Автори поки не розкривають інтригу, перед яким вибором опиняться глядачі і головні герої, але привідкриємо таємницю – це буде стосуватись особистого життя одного із персонажів серіалу. 
«Ми вже зняли дві версії фіналу. Жінки у нашій країні, на жаль, часто опиняються в подібній ситуації, так що історія буде близька багатьом. Це не вибір між абсолютним добром та злом, але вибір, який повинні будуть зробити наші глядачі, досить непростий», - коментує Дмитро. 
 
Серіал «Коли ми вдома» виходить в ефір по будням о 19:00 на СТБ. 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter