Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 29, 2018

СТБ знімає серіал «З вовками жити» за сценарієм Гнєдаш

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал СТБ розпочав роботу над новим серіалом «З вовками жити», його виробництвом займається компанія "Artforms production". Головний автор серіалу - Тетяна Гнєдаш, продюсер - Денис Пономаренко. Прем'єра в ефірі СТБ відбудеться навесні 2019 року.
 
«З вовками жити» - це історія юної дівчини Єви, яка ніколи не знала своїх батьків. У віці чотирьох років вона потрапляє в зграю запеклих злодіїв і шахраїв, і дивом виживає в найтемніших злодійських притонах міста. Але ніякі сили зла не можуть перемогти прагнення дівчини вирватися з пут злочинного світу, знайти щастя домашнього вогнища і кохання чоловіка своєї мрії.

Ідеєю для серіалу послужив знаменитий роман Чарльза Діккенса «Пригоди Олівера
Твіста». Сценарій «З вовками жити» був написаний Тетяною Гнєдаш у співавторстві з відомою літераторкою і сценаристкою Іриною Черновою.
«Пропозицію розповісти історію Олівера сучасною мовою було озвучено генеральним директором СТБ Володимиром Бородянським. "Пригоди Олівера Твіста" - це роман-виховання про боротьбу сил добра і зла за душу дитини. Написаний в дев'ятнадцятому столітті, він як і раніше актуальний за своєю суттю. Ми всі родом з дитинства, і наші долі багато в чому визначаються нашими стартовими можливостями, середовищем нашого виховання. Лондонський злодюжка Олівер Твіст надихнув нас і став предтечею сьогоднішньої київської шахрайки Єви Корнійчук. Сподіваюся, сюжет вийшов захоплюючим», - розповідає Тетяна Гнєдаш.
 
Роль Єви виконає актриса Анастасія Рула. Також в проекті задіяні актори В'ячеслав Довженко, Дмитро Гаврилов, Єлизавета Цинік, Валентин Томусяк, Світлана Зельбет, Владислав Онищенко, Микола Боклан, Лариса Руснак, Федір Ольховський та інші.
 
Головний автор - Тетяна Гнєдаш, продюсер - Денис Пономаренко  режисер-постановник - Віра Яковенко, оператор-постановник - Олександр Шилов, художник-постановник - Марія Чупайленко, художник по костюмах - Ольга Коваль, художник по гриму - Наталія Миколайчук.
 
Зйомки «З вовками жити» проходять в Києві. У картині заплановано 8 епізодів.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter