Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 6, 2018

FILM.UA знімає для каналу "Україна" серіал про працівників пошти

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Cтудія FILM.UA і телеканал «Україна» розпочали зйомки багатосерійного серіалу «Пошта». У першому сезоні проекту буде 40 серій. Прем'єрні серії глядачі зможуть побачити вже восени наступного року на телеканалі «Україна».
 

Новий серіал розкаже про працівників пошти. Але головні герої будуть не тільки розвозити посилки та бандеролі - вони прийдуть на допомогу людям, які опинилися у важкій ситуації.
 
Про новий проект розповідає шоуранер Юлія Міщенко: «Зараз ми розпочали зйомки першого сезону, в якому буде 40 серій. Допомагати людям можна в будь-якій ситуації, де б ти не знаходився – і ця ідея стала головним посилом фільму. Наші герої - добрі, благородні, душевні. Впевнена, що глядачі відразу їх полюблять. У кожній серії будуть історії звичайних людей, учасниками яких мимоволі стали працівники пошти. Крім цього, кожна серія розкриватиме стосунки між постійними героями...».
 
Жанр нового серіалу – детектив з елементами мелодрами і комедії. Режисер багатосерійки - Олександр Пархоменко, знайомий глядачам за серіалами «Жіночий лікар», «Володимирська, 15», розповів про соціальну складову нового проекту.
«Ми знімаємо історію про людей, їх непрості взаємини, але при цьому в пригодницької формі розповімо про соціальні проблеми, з якими вони стикаються. Додам, що будуть і любов, і інтриги, і трохи екшну».
 
Частина зйомок відбудеться на вулиці в реальних умовах, а інша частина пройде в одному з павільйонів, де побудовані декорації до серіалу.

У перший знімальний день на майданчику працювала актриса Олена Михайличенко – вона грає в серіалі головну роль. Актриса розповіла нам про свою героїню:
«Моя Олена - звичайна жінка. Після розлучення з чоловіком вона одна виховує дочку і влаштовується працювати на пошту. Спочатку Олена дуже не впевнена в собі жінка. Але потім їй зустрічаються дивовижні люди, з нею відбуваються події, які її загартовують, - вона стає сильнішою, більш наполегливою і впевненою. Та й в особистому житті в неї відбудуться позитивні зміни...»

Над створенням сценаріїв «Пошти» працює велика команда авторів підрозділу довгих серіалів: Марк Шпарбер, Тетяна Єрескіна, Ольга Артюх, Сергій та Наталя Шевченко, Інга Балицька, Ірина Феофанова, Леся Шовкун, Катерина Пекур  та Антоніна Піховшек. Також нещодавно до авторської команди приєднались Євген Біланюк та Павло Паштет Белянський. Запевняю, що історії будуть дуже цікавими і насиченими». 

Зйомки триватимуть до кінця червня, а прем'єрні серії глядачі зможуть побачити вже восени наступного року на телеканалі «Україна».

Режисер-постановник: Олександр Пархоменко
Оператор-постановник: Володимир Остапець
Креативний продюсер: Юлія Міщенко
Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Олена Канішевська, Сергій Демидов
У ролях: Олена Михайличенко, Олена Рєпіна, Валентина Вовченко-Барановська, Ярослав Шиндер, Владислав Гончаров, Петро Ніньовський, Роман Лук’янов, Анастасія Нестеренко та ін.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter