Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 3, 2018

Церемонію «Viva! Найкрасивіші 2019» відмінили

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

11-а церемонія нагородження «Viva! Найкрасивіші 2019» переноситься у зв’язку із складною ситуацією в країні.

У зв’язку із загостренням ситуації на Кримському півострові та введенням в нашій країні воєнного стану, оргкомітет всеукраїнської щорічної номінації  «Viva! Найкрасивіші» та керівництво медіа-холдингу Edipresse Media Ukraine повідомляють про припинення підготовки, наступної, 11-ої церемонії нагородження в першому кварталі 2019 року.
Аналіз ситуації із введенням воєнного стану в країні та майбутніми президентськими виборами демонструє невизначеність  в короткостроковій перспективі для українського суспільства. З цієї причини проведення світського заходу такого високого рівня та масштабу не доцільно в даний момент.
Інна Катющенко, президент Edipresse Media: «Це важливе рішення для бренду Viva! І ми щиро віримо, що ситуація в Україні незабаром стабілізується. А ми продовжимо радувати наших читачів новими історіями зірок та проводити найяскравіші заходи в країні».
__________________
Щорічна номінації «Viva! Найкрасивіші» була ініційована журналом про відомих людей «Viva!» в  2005 році. Телеверсія проекту транслюється на одному з головних телеканалів країни. Партнерами заходу виступають відомі світові бренди. З 2014 до 2016 року керівництво медіа-холдингу Edipresse Media Ukraine прийняло рішення призупинити проведення церемонії у зв’язку з політичною ситуацією в Україні. В 2017 році номінація була відновлена.
Х ювілейна церемонія «Viva! Найкрасивіші» пройшла 02 лютого 2018 року.
В рамках грандіозної події були названі імена людей, що творять красу життя в Україні за версією читачів журналу «Viva!» та сайту viva.ua. Традиційно, перед концертом, зірки шоу-бізнесу та відомі особистості пройшли червоною доріжкою. В концертній програмі десятої церемонії прийняли участь відомі українські виконавці.

С уважением, 
Анна Швец
PR-менеджер
 
«Эдипресс Медиа Украина» 
04070, Киев, ул. Спасская, 24/15
моб: +38(050)416-99-96 / (067)406-95-35

e-mail: anna.shvets@edipresse.ua 
www.edipresse.ua
Ранее, в 2014 году мы уже приостанавливали организацию церемонии, ведь в тот, сложный для нашей страны период, не могли себе позволить проводить праздник. Сейчас нами движут те же мысли и эмоции
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter