Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 17, 2018

«Скажене Весілля»: Юрій Горбунов повернув гроші Держкіно

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Компанія «Прототип продакшн» повернула Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво повнометражної комедії «Скажене Весілля». Кошти в розмірі 1 мільйон 175  тисяч 590 гривень, разом із додатковим 16%-м інвестиційним прибутком, що склав 150 тисяч гривень, були переведені на рахунок фонду Держкіно 6 грудня 2018 року.


«Це прецедент, коли компанія-виробник повертає Держкіно усі гроші, взяті на виробництво фільму. Не просто всі, а ще й з відсотками. Це засвідчує надзвичайно позитивні тенденції у розвитку українського кіно», — зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.


Нагадаємо, комедія «Скажене Весілля» стала одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно та отримала підтримку в розмірі 3 мільйони 240 тисяч гривень. Однак, розпочавши виробництво фільму, за ініціативою продюсерів фільму компанія «Прототип продакшн» та Держкіно уклали нову угоду, згідно з якою частка державної підтримки була зменшена до 1 мільйона 175  тисяч 590 гривень. Виробничий кошторис стрічки склав 10,8 млн гривень.

Фільм вийшов у широкий український прокат 4 жовтня та встановив 2 національних рекорди касових зборів серед усіх вітчизняних фільмів і рекорд із кількості глядачів кіно українського виробництва. На сьогодні бокс-офіс стрічки складає майже 55 мільйонів гривень, в кінотеатрах її переглянули понад 657 тисяч глядачів. Прокат комедії в Україні триває. 

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter