Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 18, 2019

Тетяна Литвинова залишає телеканал СТБ і проект «МастерШеф»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал СТБ і Тетяна Литвинова вирішили не продовжувати співпрацю щодо проекту «МастерШеф».
Телеведуча зосередиться на розвитку власних проектів.
 
Тетяна Литвинова починала свою кар'єру на СТБ як кулінарний експерт «Все буде добре». Далі були «Все буде смачно» і суддівство в шоу «МастерШеф» (3-8 сезони), «МастерШеф. Діти» (1-2 сезони) і «МастерШеф. Кулінарний випускний».
Телеканал СТБ висловлює безмірну вдячність Тетяні Литвинової за 6 років щасливої співпраці і бажає їй успіхів в реалізації власних ідей.
«Ми вдячні Тетяні за її талант, харизму і високий кулінарний професіоналізм, завдяки якому ми разом привили глядачам високу культуру харчування і вивели тему кулінарії в Україні на абсолютно новий рівень. За час нашої співпраці Тетяна стала для українців не просто надзвичайно досвідченим експертом, а й справжньою зіркою. Упевнений, вона зможе втілити в життя свої чудові ідеї, а нам залишається лише побажати Тані величезних успіхів на цьому самостійно шляху», - каже Володимир Турич, креативний продюсер «МастерШеф». 
 
Незабаром телеканал СТБ розпочне роботу над дев'ятим сезоном кулінарного шоу «МастерШеф», прем'єру якого глядачі побачать в осінньому сезоні.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter