Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 22, 2019

«Вікна-новини» виходять з нової студії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Від 20 травня «Вікна-новини» на СТБ виходять з нової студії з віртуальними декораціями. Ведучі новин – Тетяна Висоцька і Ольга Кучер – розповіли про нюанси роботи в нових умовах.

«Спочатку я думала: ну як це, працювати без класичних декорацій? Але потім керівник відділу дизайну каналу СТБ Дмитро Литвиненко посадив мене перед камерою і графічно «від’їхав» від мене на десятки метрів – і в кадрі здавалося ніби ми знаходимося у величезному приміщенні. Це дає можливість створювати у цифровому форматі поруч із ведучою і навколо неї різні об’єкти і явища, приміром, описуючи новини про надзвичайні події. Ми пробували, аби біля мене пробіг динозавр чи запалав вогонь під ногами.  Для цього нам треба дещо трохи більше часу. Але ми вже з нетерпінням чекаємо на втілення таких можливостей», – розповідає Ольга Кучер.

«В прямому ефірі більше мотивації, відчуття справжності. А тому і адаптація швидша. Ми переїхали зі своїм столом і стільцем. А все інше - це новий виклик. Адже треба і самій відчути, і глядачеві транслювати. Тому важливо бачити всю картинку, якої прямо тут, у студії - немає. Але цей когнітивний дисонанс – поширена практика на заході. Мене вже наші дизайнери попередили, що незабаром в студії динозаври будуть бігати, а машини їздити», поділилась першими враженнями Тетяна Висоцька.

«Вікна-новини» традиційно виходять по буднях о 17:30 і 22:00.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter