Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 28, 2019

StarLightMedia готується до запуску HD-мовлення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Медіагрупа StarLightMedia повідомляє, що готова до запуску HD-версій каналів на початку наступного року. Для цього вже запущений процес оновлення технічної бази і ведуться переговори з провайдерами та операторами ринку.
 
«Запуск HD-версій каналів в оперативні терміни – дуже важливий етап як реалізації стратегії нашої медіагрупи, так і в цілому розвитку телеринку в Україні. Це дозволить глядачеві отримати якісніше зображення на своїх екранах, а нашим партнерам з ринку – запропонувати своїм клієнтам більшу цінність у порівнянні з безкоштовним ефірним мовленням. Перехід на HD-версії дає можливість провайдерам, які використовують сучасні технології, залучати нових абонентів і тим самим сприяти зростанню ринку», – коментує директор дивізіону Digital і PayTV Юлія Трибушна. 

«Паралельно із запуском HD-версій телеканалів ми вирішуємо ще одне важливе для ринку завдання – посилено працюємо над кодуванням супутникового сигналу. Наша мета – зблизити старт цих двох подій так, щоб ефект для глядачів був максимально відчутний. Таким чином, StarLightMedia послідовно реалізує заявлені плани щодо розвитку ринку і зобов'язання перед партнерами», – зазначає комерційний директор дивізіону Digital і PayTV Микола Фаєнгольд. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter