Июнь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 16, 2007

Газета «Українська столиця» вийшла в оновленому форматі, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Газета «Українська столиця» (раніше – «Столиця») змінила дизайн, час виходу, а також збільшила заявлений наклад з 3 тис. до 7 тис. примірників.

Про це «МедіаБізнесу» повідомив виконуючий обов’язки головного редактора «Української столиці» і перший заступник головного редактора газети «Хрещатик» Павло Карайченцев. «Українська столиця» виходитиме щотижня по понеділках (раніше – по п`ятницях) обсягом 8 повнокольорових шпальт та заявленим накладом 7 тис. примірників (раніше – 3 тис. примірників).
За словами пана Карайченцева, оновлена газета буде координуватися з київською муніципальною газетою «Хрещатик». «„Українська столиця” підводить підсумки тижня у житті Києва та країни. Такий мегаполіс як Київ потребує видання, що буде орієнтувати у тенденціях та процесах, що відбуваються. У цьому ми доповнюємо «Хрещатик», що висвітлює життя Києва у щоденному режимі», - каже він.
Нагадаємо, що газети «Хрещатик» і «Українська столиця» входять в муніципальний медіа холдинг, яким керує екс-генеральний видавничого дому «Комерсант-Україна» Казбек Бектурсунов.   Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter